Tvoríme moderný online marketing, ktorý dokáže sprevádzať firmy počas celého cyklu transformácie produktov a služieb do digitálneho priestoru. Využívame k tomu obchodné a marketingové modely, s najvhodnejšou IT technológiou na trhu.

Výsledkom našich služieb je odborný performance marketing, lead generation kampane a vysoko konverzné landing pages, s pokročilými nástrojmi na analýzu dát a ich ochranu cez GDPR.Volám sa Ján Májek a spoločne s mojím spoločníkom Frederikom Ravasom sme začali pred viac ako 9-timi rokmi budovať gastro mobilnú aplikáciu. Pri stretávaní sa s majiteľmi hotelov a reštaurácií sme zistili, že firmy viac potrebujú online marketing, než mobilnú aplikáciu pre gastro. Preto sme začali budovať tím marketérov, ktorí sa budú venovať online marketingu. Už o pár mesiacov sme mali klientov z rôznych segmentov, ktorým sme spravovali sociálne siete.

Nazvali sme sa UPVISION.
Neskôr sme vytvorili IT sekciu, ktorá vytvárala jednoduché prezentačné webové stránky. Za posledné roky sa toho veľa zmenilo. Veľa sme študovali, veľa vecí sme sa naučili, veľa vecí nám nevyšlo a veľa vecí sa podarilo. Dnes už máme tím certifikovaných odborníkov na online marketing, ktorí sa naozaj vyznajú a môžeme spoločne pracovať pre slovenské a medzinárodné firmy. Tie potrebujú online marketing na ktorom pracujú ľudia, ktorí vedia čo robia.
Progresívne budujeme našu digitálnu agentúru tak, aby sme stále mohli prinášať zmysluplné online projekty a každý z nášho tímu bol upvision.
Ak potrebuješ budovať svoju firmu cez zmysluplný online marketing a IT, radi sa s tebou o tom porozprávame.  www.upvision.sk

Máte skvelý podnikateľský nápad a potrebujete ho transformovať do online sveta? Alebo chcete zvýšiť výkonnosť vašej už existujúcej firmy? Dokážeme vás sprevádzať celým cyklom transformácie produktov a služieb do digitálneho priestoru alebo sa zamerať iba na niektoré aspekty digitálneho marketingu, ktoré potrebuje vaša firma vylepšiť.

Záleží nám na vzťahoch a spokojnosti klientov

Mimoriadne nám záleží na spokojnosti klientov a dobrých vzťahoch. Account manažérka Miriam je mozgom “operácií” a naši klienti jej môžu 100 % dôverovať. Držíme sa nápadu a vízie klienta, no zároveň radíme, ako by sa dal podnikateľský nápad a najmä jeho uvedenie na trh vylepšiť. Zakladateľ digitálnej agentúry UPVISION Janči radí firmám, ako treba reagovať na najnovšie trendy v marketingu. Spoluzakladateľ Fredy rieši s klientmi kompletné postupy pri plánovaní a nastavovaní ochrany osobných údajov.

Technická odbornosť

Programátori v UPVISION usilovne pracujú na vývoji profesionálnych webových stránok, aplikácií, korporátnych webov, eshopov a softvérov. Neustále sledujeme správanie spotrebiteľov, nové technológie a globálne trhy, aby sme pre klientov vyvíjali moderné weby a aplikácie v súlade s najnovšími trendmi. Môžete nám dôverovať, že zvládneme všetko potrebné, aby ste sa mohli plne sústrediť na svoje podnikanie.

Venujeme pozornosť detailom

Vo všetkých aspektoch digitálneho marketingu venujeme pozornosť aj tým najmenším detailom. Programátori sa sústredia na to, aby všetko dokonale fungovalo po technickej stránke. Kika má na starosti sociálne siete, vytvára pútavé texty a má hlavu plnú kreatívnych nápadov. Naši šikovní grafici sa vyhrajú s vizuálnou stránkou vašej značky a vytvoria atraktívne návrhy, ktoré upútajú pozornosť. Nakoniec všetko prechádza kontrolou našich zodpovedných manažérov, ktorí si všímajú každý detail.

Zdieľať článok