Víziou Inštitútu dentálnej medicíny je poskytovať všetky druhy komfortnej starostlivosti o váš úsmev od záchovnej stomatológie, estetickej stomatológie, implantológie, zubnej protetiky, dentálnu hygienu až po bielenie zubov.

Našou úlohu je skombinovať očakávania nášho pacienta, špičkové služby, inovatívne technológie spolu s rešpektom k Vášmu úsmevu, pretože si uvedomujeme zodpovednosť za rozdiel medzi úsmevom s ktorým k nám prichádzate dnes a úsmevom s ktorým budete o nás odchádzať zajtra.

Jednoducho napísané...

Vytvárame úsmev, ktorý svet miluje.

Prečo to robíme?

Pretože sme presvedčení, že návšteve stomatologickej kliniky nemusí predchádzať dovolenka v práci a 2 hodinová čakacia doba na úkon u ošetrujúceho lekára či lekárky, drevená lavica či voda v zásobníku. Mnohí pacienti sa stále nezbavili strachu z návštevy zubnej kliniky, preto je pre nás veľmi dôležité aby sa pacienti u nás cítili čo najlepšie. Chceme dať stomatológii úroveň. Asi sa pýtate, ako to myslíme.

Profesionalita zdravotníckeho teamu a vybavenie špičkovej úrovne

Čo si budeme nahovárať, najdôležitejšia je pre nás kvalita poskytovaných služieb. To sa však dá zabezpečiť len prostredníctvom odborného, kvalitného a priateľského zdravotného personálu, prostredníctvom ktorého zabudnete, že sa nachádzate v zubnej klinike. Aby ste v prípade potreby nemuseli cestovať za RTG snímkom, zhotovíme vám ho priamo na našom rádiologickom pracovisku. Súčasťou našej prvej prevádzky je aj špičkový intraorálny skener 3shape TRIOS 4 generácie a veľa ďalších inovatívnych a moderných prístrojov.

Čakacie doby u nás

Snažíme sa o minimalizovanie čakacej doby na úkon. Pacienta objednávame na presne stanovený čas, privítame ho s úsmevom, vypíše anamnestický dotazník a je čas pohodlne sa usadiť do stomatologického kresla.

Dokonalá hygiena

Uvedomujeme si, že pracujeme so zdravím pacientov. Preto je hygiena a dokonala čistota všetkých našich priestoroch základom. Čistote priestorov venujeme niekoľko hodín denne. Priestory kliniky sú vybavené germicídnymi žiaričmi, čističkami vzduchom s hepa filtrom.

Naša čakáreň

Aby sme Vám spríjemnili návštevu u nás, v našej čakárni nájdete pohodlné sedenie, TV s predplatným HBO MAX či NETFLIX. Návštevu Vám spríjemní káva, čaj, čerstvá citronáda. Čakanie si môžete spríjemniť čítaním magazínu VOGUE či FORGES. Ani vybitý smartphone nie je pre nás žiadnym problémom, máte k dispozícii power bankový box. V letných mesiacoch sa o príjemné prostredie postará klimatizácia s bezprievanovou technológiou.

Partnerské programy

Pravidelne pre našich pacientov zvyšujeme ich komfort v IDM. Prinášame rôzne novinky, darčeky, partnerské programy pre pacientov, produkty nielen značky CURAPROX si u nás môžete zakúpiť za výhodnejšie ceny.

Kontakt

PhDr. Jakub Horváth – majiteľ
0948 978 311
horvath@idmklinika.sk

Inštitút dentálnej medicíny
Prevádzkovateľ: Inštitút dentálnej medicíny IDM s. r. o.
Adresa: Zdravotné stredisko Jablonica, Sídlisko 733, 906 32 Jablonica
Recepcia: 0908 38 12 13
Mail: ahoj@idmklinika.sk
Instagram: @institutdentalnejmediciny
Facebook: Inštitút dentálnej medicíny
Web: www.idmklinika.sk


Zdieľať článok