Montessori hernička pre deti s rodičmi alebo Montessori škôločka (poldenný pobyt bez rodiča)

"Najdôležitejším obdobím života nie je univerzitné štúdium, ale obdobie od narodenia do šiestich rokov. Toto je obdobie, kedy sa ľudský intelekt, to najcennejšie, čo človek má, zakladá a formuje."

Máš dieťa vo veku od 18 mesiacov do 6 rokov? Si u nás vítaná/ý! V našej herničke môžeš objaviť čaro Montessori!

Môžeš tu stráviť príjemný čas s dieťaťom alebo môžeš dieťa prihlásiť do škôločky či na krúžky bez rodiča … bez ohľadu na to, či niečo o Montessori vieš alebo nie.

V triede sme vytvorili podnetné a motivujúce prostredie, v ktorom môžu deti vyskúšať zaujímavé aktivity a ty sa môžeš inšpirovať, čo všetko sa dá s deťmi robiť aj doma.

Pokojná atmosféra podporuje ich sústredenosť, deti sa učia trpezlivosti, ak musia na nejakú pomôcku počkať, zároveň si trénujú jemnú a hrubú motoriku a rozvíjajú sa v tom, čo im je blízke a čo ich práve zaujíma.

Viac sa dozvieš na www.monteclub.sk.

Nájdete nás na novej adrese Hurbanova ul. 2564/14A, 1. poschodie (Tetris vedľa OD Perla) v Senici. 

Zoznámte sa s Montessori!
Montessori prístup je založený na pozorovaní dieťaťa a zisťovaní jeho potrieb. Dieťa je považované za individualitu a samostatne sa rozvíjajúcu ľudskú bytosť. Učiteľ alebo rodič by mal byť iba akýmsi usmerňovateľom na ceste za poznaním a mal by dieťa podporiť v činnosti, ktorú si samostatne zvolilo.
Zdieľať článok