Nájdeme riešenie pre každú terasu, zimnú záhradu, pergolu aj prístrešok. Vitajte v Esmero. Vo svete, kde meníme vaše vnímanie prístavby na celeročne využiteľný priestor s investičným potenciálom pre nehnuteľnosť.

Zaoberáme sa návrhom, výrobou a montážou zimných záhrad, pergol a zastrešením okenných systémov, doplnených sortimentom tienenia.

Čo to znamená? Ak máte záujem o naše služby, tak prídeme my za vami. Obzrieme si priestory, navrhneme riešenie a doručíme presnú 3D vizualizáciu celkom zdarma. Nemáte tak žiadne starosti s realizáciou, s vybavovaním alebo so stavebným odpadom. Všetko zariadime i bez vás.

Drevená zimná záhrada

Zimné záhrady

Správny výber materiálov je kľúčom k úspechu. Zimná záhrada z kvalitných materiálov vám pri správnej starostlivosti vydrží aj 50 rokov a bude vyzerať stále ako nová. U nás staviame na 3 materiáloch: hliník, oceľ a drevené BSH hranoly, ktoré sú tým najlepším izolačným materiálom.

Široká ponuka farebných prevedení, dve varianty zasklenia, posuvný mechanizmus, ako aj výber z dvoch typov zastrešenia. Fantáziu neobmedzujeme, práve naopak, vaše predstavy spĺňame do detailov. Problémom nie sú ani atypické zimné záhrady, ktoré sú pre nás vášňou a výzvou.

Zasklená pergola

Pergoly a prístrešky

Štýlové, elegantné a funkčné. To sú pergoly, ktoré budete chcieť naplno využívať a tráviť v nich svoj čas. Zastrešený priestor v záhrade má nespočetné množstvo výhod. Ochrana auta, útočisko pred slnkom pri grilovačke alebo ako predpríprava pre zimnú záhradu. Kvalita materiálov je nesporná. Rovnako ako pri zimných záhradách v našej ponuke nájdete drevo, hliník, oceľ, rôzne farebné varianty či 2 typy zastrešenia.

Zasklenie terás

Terasa, ktorú si môžete naplno užiť v každom počasí? S kvalitných zasklením určite, a to aj pri poriadnej fujavici. Uvažujete o zasklení tej svojej? U nás nájdete zasklenie rôznych typov priestorov: terasa, altánok, prístrešok, prergola alebo aj átrium.

Nebojte sa, žiaden skleník nečakajte. V zasklenom priestore z číreho, brozového, šedého alebo strieborného skla nemusí byť ani v lete horúco. Naše 2 sklo a 3 sklá sú automaticky vybavené odrazovou solárnou vrstvou Stopsol, ktorá veľmi dobre odoláva extrémnym podmienkam a má veľmi účinnú technológiu odrazu slnečného žiarenia.

Doplnkové služby, servis a údržba a záruka až 7 rokov!

Pri spolupráci s nami už nemusíte spolupracovať s nikým iným. Všetko ďalšie, čo budete potrebovať pre dokončenie prístavby nájdete v našich doplnkových službách.

  • múry a steny v priestore zimnej záhrady
  • dlažby a ďalšie druhy podláh v zimnej záhrade
  • podlahové či infrapanelové kúrenie
  • strešné alebo bočné tienenie
  • klimatizácia

  • údržba zimnej záhrady
  • umývanie okien a strechy
  • záručný aj pozáručný servis
  • poistenie stavby

POZOR SÚŤAŽ!!

Aj toto môžete vidieť na našom Facebookovom profile. Pravidelne s nami hráte o rôzne výhry. Dokonca aj o zimné záhrady, teda ak vás zaujali naše služby a práce, tak nás určite sledujte.

Až 7 rokov záruky, nezáväzné cenové ponuky, tí najlepší dodávatelia a viac než 5 000 spokojných zákazníkov.

My sme ESMERO. Dajte nám 1% vašej dôvery a my si zvyšných 99% získame.

www.esmero.eu
+421 944 016 622
ponuky@esmero.sk

Zdieľať článok