Riešite svoje prvé bývanie, založili ste si rodinu, potrebujete víkendový odpočinok, uprednostňujete život na vidieku či naopak chcete zažiť mesto naplno. Vo všetkých z týchto prípadov buď hľadáte nehnuteľnosť alebo ju chcete kúpiť. A keďže nehnuteľnosti sú zväčša našim najcennejším vlastníctvom, ich predaj a kúpa si vyžaduje dostatok času, pocit bezpečia, no najmä dôveru.

Sme realitná kancelária so skvelým tímom. Jednáme eticky, reagujeme flexibilne a odborne. Na realitnom trhu sa pohybujeme už viac ako 11 rokov a sledujeme, ako sa rok, čo rok razantne mení. Ceny, lokality, predávajúci a nariadenia nehovoriac. Je ťažké sa v ňom zorientovať. A preto, sa svoju prácu snažíme robiť profesionálne, ale zároveň ľudsky. Dávame nehnuteľnostiam zmysel tak, aby ich pochopil naozaj každý jeden z vás.

V živote je veľmi veľa medzníkov, ktoré sa priamo vzťahujú k riešeniu nehnuteľností. Prinášame vám široké portfólio rôznych služieb, z ktorých si vyberie naozaj každý, dokonca aj také, o akých ste ešte nepočuli.

 • Predaj a prenájom nehnuteľností
  Príprava, fotografie, obhliadky, uvedenie na trh, právny servis, zmluvné dokumentácie, vybavovačky a výber správneho záujemcu či kupujúceho. Toto všetko ide zrealizovať aj bez vašej prítomnosti a starostí na vašich pleciach.
 • Property management
  Komplexná starostlivosť o prenajímanú nehnuteľnosť. V skratke, spravovanie nehneľnosti alebo pokojne viacerých nehnuteľností, ktoré prenajímate. Od prenajatia môže byť všetka zodpovednosť za obsadenosť, financie a iné náležitosti prenájmu výhradne na nás. Po odchode jedného nájomníka ho nahradíme iným, avšak predtým sa postaráme o vyčistenie priestoru po predchádzajúcom nájomníkovi. Vy sa nemusíte o nič starať. Už žiadne sťažovanie sa susedov, pokazený kohútik alebo vymknuté kľúče.
 • Agent kupujúceho
  Mali ste predstavu o svojom vysnívanom bývaní, ale neviete ho nájsť? V tomto prípade, je čas na misiu jedného z našich realitných agentov, ktorý zapátra nielen v našej ponuke, ale aj v ponukách široko ďaleko, aby ju našiel a vybavil všetky náležitosti.
 • Realitný investor
  Svet realít sa každým dňom mení a my sa mu prispôsobujeme. Nastal čas nečakať, čo bude, ale vyťažiť z neho maximum. Poradíme vám skvelé investičné príležitosti a pomôžeme vyhnúť sa tým chybným.
 • Hypotekárne poradenstvo, Odkup nehnuteľnosti, Výkup ornej pôdy, Oceňovanie nehnuteľností

Máte požiadavku? Zaujali vás naše služby? Sme tu.

Každá nehnuteľnosť je pre nás výzvou a vaša spokojnosť je pre nás odmenou za nesklamanú dôveru. Ak predávate, prenajímate alebo hľadáte nehnuteľnosť, sme tu pre vás.

www.hestiareal.sk
034/3810620
info@hestiareal.sk
Hviezdoslavova 309/1, 905 01 Senica

Zdieľať článok