Ľudia aj v dnešnej dobe majú stále malú dôveru k podnikateľom na finančnom trhu. Toto je jeden z dôvodov prečo sa ľudia v oblasti financií nemajú záujem vzdelávať.  Zažili klamstvá, zavádzanie mnohí prišli aj o svoje peniaze.

Malá rozrastajúca sa firma s mladým a dynamickým kolektívom v Senici chce ľudom ukázať že podnikateľ na finančnom trhu môže fungovať aj inak, a to veľmi prospešne pre bežného laika v oblasti financií.

Radi ťa privítame v našej kancelárií, ktorá sídli na Štefanikovej ulici 1408/58 Biznis centrum Senica 2. poschodie, číslo dverí 206. Vždy sa snažíme, aby sa naši klienti u nás cítili príjemne a s dôverou sa k nám vracali.

Spôsobom vzdelávania ťa naučíme narábať s finančnými produktami, vysvetlíme ako fungujú spoločnosti na finančnom trhu, a ukážeme ti ako vieš znížiť tvoje mesačné výdavky v priemere o 100 - 150€. Ak sa nám to nepodarí, získaš informácie ako zarobiť k svojmu príjmu 500-1000€ ročne.

Našim klientom môže byť každý kto má mesačné príjmy a výdavky, ale tak isto každý kto sa zaujíma o túto oblasť, a rád by sa v nej začal vzdelávať. Hľadáme aj spolupracovníkov, ktorý si chcú vyskúšať podnikanie, nemajú problém komunikovať s ľuďmi a učiť sa nové veci.

Našou filozofiou je pomáhať ľuďom a naplniť ich vízie a ciele. Je pre nás dôležité robiť to čo nás baví a napĺňa šťastím. Budujeme tím ľudí, ktorý chcú zažiť život podnikateľa s pridanou hodnotou - pomáhať ľudom. Tomuto biznisu sa venujeme už 4. roky, a naším produktom je vzdelanie.

Našim mottom je: ,,Predstavte si seba na mieste Vášho zákazníka,,

Viac informácií na stránke:
https://www.facebook.com/jakubrelovskyy


Zdieľať článok