Čo vám príde na um ako prvé, keď sa povie svadba? Niekomu sa rozsvietia oči a hneď si predstavuje najkrajší deň svojho života, inému zase kopec starostí a povinností, ktoré sú s týmto dnom spojené. Práve preto vznikol portál Bridee, kde si svoju svadbu môžete naplánovať a zmanažovať do posledného detailu.

Pomocou plánovača si všetko navrhnete. Nájdete pre Vás vhodného fotografa, kameramana, alebo dokonca si môžete vytvoriť vlastnú originálnu knihu hostí. Čo je veľkou výhodou plánovania svadby cez náš web? Máte pod kontrolou aj Váš rozpočet, tak sa nemôže stať že Váš budget prekročíte.

Snívate o nezabudnutelnej svadbe? tu je 5 tipov ako očaríte každého hosťa.

Luxusný svadobný karavan

Počuli ste o Luxusnom svadobnom karavane? Každý pár ktorý plánuje svadbu sa snaží vždy vyhovieť svojím hosťom, aby sa cítili príjemne, zabavili sa, a spolu s mladomanželmi si užili ich deň D.

Častokrát sa stáva, že páry snívajú o svadbe, ktorá sa bude konať mimo rušného mesta a volia skorej variantu v prírode, alebo menej frekventované miesta. Je to krásny spôsob ako si užiť tento výnimočný deň, ale problém prichádza vtedy, keď páry začnú hľadať ubytovanie pre seba, alebo hostí v odlahlejších miestach.

Preto môžete využiť tento luxusný svadobný karavan pre hostí, ktorý by mohli mať problém presunúť sa z miesta konania svadby do Vami vybraného ubytovania. Tak isto karavan môže poslúžiť na prenocovanie deťom, či už Vašim, alebo deťom hostí, aby aj počas svadby boli stále na blízku a Vy si tak môžete s pokojom v duši užívať Váš jedinečný deň až do rána.

Luxusný karavan môžete využiť aj ako “hniezdočko lásky” počas dňa, kde sa novomanželia môžu prezliekať, pripraviť, osprchovať.

Priestranný luxusný karavan je vybavený plnohodnotnou kúpeľňou, kuchynkou, detskou izbou, obývačkou, centrálnym kúrením, klimatizáciou, chladničkou a mrazničkou. Počet miest na spanie v luxusnom karavane je 5 dospelých + 1 dieťa, v prípade detí záleží od veku - minimálne 6 maximálne 8 detí.

Luxusný svadobný karavan | Bridee.sk
Vhodné k priestorom, kde nie je ubytovanie vôbec , alebo pre hostí, ktorí len chcú mať deti blízko aj v noci. Naši zákazníci využívajú Luxusný karavan cez deň ako hniezdo novomanželov, kde sa môžu prezliekať, alebo aj osprchovať. V noci slúži ako spanie pre deti, aby sa rodičia mohli zabávať až do r…

Audio kniha hostí

Originálny nápad na oživenie Vašej svadby je aj audio kniha hostí. Skvelý nápad ako mať zaznamenané láskyplné priania, vtipné vinše, alebo odkazy od Vašich hostí, pri ktorej sa nejeden hosť pobaví a Vy si aj po čase môžete prehrať túto jedinečnú a autentickú spomienku.

Stačí zdvihnúť slúchadlo, počkať na zvukový signál a zanechať hovorený či naspievaný odkaz.

Audio kniha hostí - zábava pre vašich hostí | Bridee.sk
Svadobný telefón je úžasná alternatíva knihy hostí. Umožní hosťom zanechať vám vo zvukovej podobe srdečné, ďakovné ale aj vtipné správy, ktoré vám ostanú navždy. Nemusíte kupovať knihu hostí, do ktorej hostia nemajú chuť písať, ale skúste niečo nové a zaujímavejšie. Garantujeme, že mamky, babky,…

Mobilný bar

Daľšie vychytávka pre Vás. Plánujete Vašu svadbu na pláži, v záhrade alebo v kultúrnom dome? Na mieste nezáleží. M-Bar / Mobilný bar príde priamo tam kde budete potrebovať. Chcete ulahodiť hosťom a ponúknuť im rôzne druhy drinkov, ale predstava o zisťovaní a pátraní čo do akeho drinku patrí, a čo všetko budete potrebovať Vás vôbec neláka?

Veľkou výhodou mobilného baru je sebestačnosť. Ingrediencie, poháre a ľad sú súčasťou baru, takže máte pri plánovaní o “starosť” menej. Máte strach že Vaši hostia budú príliš smädní? Nemusíte sa báť, barman má pri sebe vždy rezervu cca 25% ďalších drinkov z balíka.

Niektorí hostia sú náročnejší, preto ich klasická ponuka drinkov môže nudiť, určite na nich zapôsobíte vlastným drinkom a spravíte tak Vašu ešte svadbu originálnejšou. Jednoducho si vyberiete, ktorý alkohol by mal tvoriť hlavnú bázu drinku, ktoré ingrediencie chcete použiť, či by mal byť sladký, horký, alebo kyslejší. Barman ho s Vami doladí a ideálne Vám ho dá predtým ako ho začne pripravovať hosťom ochutnať.

M-Bar | Mobilný bar pre Vašu svadbu | Bridee.sk
Svadba v kaštieli? Kultúrnom dome či na záhrade? Na mieste nezáleží. S našim mobilným barovým cateringom prídeme všade, aj na záhradu. Sme úplne sebestační - poháre, ľad aj ingrediencie si prinesieme. Vy sa o nič nestaráte.

Svadobné animátorky

Pri plánovaní svadby má nejeden pár starosť, aby si svadbu užili aj hostia, ktorý prídu s ratolesťami. Častokrát sa stáva, že deti sú ešte maličké a vyžadujú si pozornosť rodiča aj na týchto akciách, ale vy chcete aby si každý jeden hosť naplno vychutnal Váš veľký deň D, vrátane detí.

Svadobné animátorky sa postarajú o skvelý animačný program pre tých najmenších hostí. A vy tak doprajete hosťom oddych od svojich detí a dáte im možnosť, vychutnať si Vašu svadbu každým dúškom.

Svadobné animátorky | Bridee.sk
Program, ktorý deti zabaví na 120 %. Rodičia sa tak môžu spokojne zabávať. 🥂

Degustácia vín ViNPERA

Ste milovník kvalitných slovenských vín, alebo len chcete hosťom ponúknuť nezabudnuteľný zážitok spojený s Vašim veľkým dňom? Degustácia vín priamo na Vašej svadbe pod vedením profesionálneho vinára je to pravé orechové.

Selekcia vín je pripravovaná na mieru hlavným vinárom, tak isto servis počas ochutnávky je zabezpečený. Vinárstvo ViNPERA má pod kontrolou celý proces zrodu ich skvelého vína od prípravy pôdy vo vinohrade až po odosielanie a prípravu fliaš zákazníkovi.

Garantujú tú najlepšiu kvalitu a rozpoznateľný  typický lokálny charakter vín. Dohliadajú na to, aby ich pôda mala dostatok živín, a vo vinohrade mohli dozrieť tie najlepšie strapce hrozna.  

Degustácia vín ViNPERA | Bridee.sk
Ak hľadáte oživenie počas vášho veľkého dňa, degustácia vín pod vedením nášho profesionálneho vinára je tou správnou voľnou. Či už počas svadobného cocktailu alebo po večeri, každý milovník kvalitných slovenských vín si príde na svoje. Selekcia vín pripravená na mieru našim hlavným vinárom Petrom…Zdieľať článok