Kto sme ?

Sme slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje prenájom a predaj stavebnej mechanizácie a príslušenstva za výhodné ceny. Naše pobočky môžete nájsť na území Slovenska, Česka, Slovínska, Chorvátska a Gruzínska. Najnovšie sme otvorili prevádzku v Senici, ktorú vedie Stanislav Holoďák.

Našimi zákazníkmi sú nielen právnické osoby ale aj fyzické osoby.  Spĺňame najvyššie kritéria bezpečnosti a kvality a ponúkame vždy najnovšie technológie a strojový park. V našom strojovom parku nájdete všetko od drobného náradia až po veľké stavebné stroje.

Aké služby ponúkame ?

Prenájom mechanizácie - našim zákazníkom poskytujeme prenájom stavebnej mechanizácie a príslušenstva za výhodné ceny.

Prennájom mechanizácie aj s obsluhou - ak potrebujete, vieme vám prenajať mechanizáciu aj s kvalifikovanou obsluhou, ktorá zabezpečí vami požadované práce a zníži tým vaše náklady.

Predaj náradia a mechanizácie - v našich prevádzkach si môžete zakúpiť rôzne remeselnícke náradie a doplnky potrebné či už pre stavbu alebo len pre drobné opravy. Sme oficiálnym distribútorom svetových značiek, ako KOMATSU, ATMOS. NTC, ATLAS COPCO a HAMM.

Odpredaj použitej mechanizácie - v prípade záujmu o prenajatú mechanizáciu poskytujeme zákazníkovi možnosť odpredaja mechanizácie za výhodnú cenu.

Servis a predaj náhradných dielov - naša firma zabezpečuje záručné, ale aj pozáručné opravy strojov a náradia, zakúpené v našej spoločnosti. Zaručujeme rýchly servisný zásah pri poruchách prenajatých strojov. V prípade záručnej opravy, stačí priniesť stroj so záručným listom alebo nahlásiť chybu stroja cez mobilnú aplikáciu a naši zamestnanci sa postarajú o jeho rýchlu opravu prípadne o jeho výmenu.

Zabezpečenie prepravy mechanizácie - sme schopní zabezpečiť dovoz a odvoz strojov a mechanizácie na stavbu a zo stavby vlastnou dopravou, ale aj zmluvnými partnermi. Pri prenájme strojov a mechanizácie vieme tiež za poplatok poskytnúť rôzne typy prívesných vozíkov pre rôzne rozmery a nosnosti strojov.

Prečo je výhodné si mechanizáciu požičať u nás ?

Ak si u nás mechanizáciu prenajmete, tak ušetríte  značnú časť svojich financií, ktoré by ste museli investovať na obstaranie a následnú údržbu danných strojov. Okrem toho máte s nami vždy to, čo zrovna potrebujete a akúľvek mechanizáciu, ktorú zrovna potrebujete. Tým pádom nepotrebujete ani skladovacie priestori. Keďže sa o našu mechanizáciu na zapožičanie staráme sami, tak sa nemusíte zaťažovať servisom.

Okrem toho, že ponúkame na prenájom a predaj kvalitnú techniku za výhodné ceny, tak dbáme aj na živtoné prostredie. Vymieňame a uskladňujeme nebezpečné látky podľa platných právnych predpisov a následne likvidáciu týchto nebezpečných látok nám zabezpečujú slovenské certifikované spoločnosti. Pravidnelne sa tiež zúčastňujeme na enviromentálnych školeniach.

Zaujali sme Vás ? Neváhajte nás kontaktovať na našej webovej adrese: https://bestrent.info/SK/Kontakty.htm

Telefónne číslo: 0901 751 536

E-mail: senica@bestrent.sk

Zdieľať článok