Akcia sa uskutoční 12. augusta 2023 o 15:00. Registrácia bude prebiehať pri nápise Senica, Sadová ulica za kúpaliskom. Po registráciách nás čaká spoločná charitatívna jazda "na kolesách" s Fifom a Vierkou po Senickej cyklotrase smer Maracana až na Kunovskú priehradu.

Po príchode na Kunovskú priehradu sa môžete tešiť na jedinečný kultúrny program. Budú sa konať diskusie s odborníkmi, zaujímavý rozhovor s lekárom o problematike prevencie pred nádorovými ochoreniami a zdravý životný štýl, ale tak isto túto tému otvoria rôzne známe tváre.

Môžete sa tešiť na Vratka Sirágiho, Bibianu Ondrejkovú, Patrika Hermanna, Janku Lieskovskú, Andreu Bučko, Miša Kalmana, Majku Závodskú, Erika Michálka, Michala Rusňáka, Dana Antálka, Maroša Baňasa. Príde desaťnásobný majster sveta v jazde na vysokom bicykli Jozef Zimovčák. Vystúpi aj správkyňa Nadácie Výskum Rakoviny.

Skúsiť môžete aj jazdiť na tzv. kostitrase, tak isto sa dozviete o psychoterapeutickej metóde canisterapie, ktorú predstavuje oz Cerberus. mať strach, ani o jedlo nebude núdza. Čakajú stánky so zdravým občerstvením počas celej akcie si budete môcť kúpiť tombolu a tričko s logom podujata.  

Celá akcia sa bude niesť vo vzdelávacom a charitatívnom duchu. Preto výťažok z ich predaja bude venovaný Nadácii Výskum Raviny. Prvá cena do tomboly je taktiež veľmi zaujímavá. Venoval sponzor podujatiam DEMA Senica, a je to úžasný horský bicykel, ktorý ju určite využijete. Podujatie okrem Mesta Senica finančne podporili Trnavský samosprávny kraj a spoločnosť Hílek Senica.

Na kolesách proti rakovine
Zdieľať článok