Akú históriu má naša firma a čo je našou doménou?

Hlavnou činnosťou našej firmy je predaj nápojov a súvisiacich doplnkových služieb. V priebehu dvadsiatich rokov sme expandovali zo srdca Európy na celý svetadiel.

Okrem veľkoobchodu s alkoholickými a nealkoholickými nápojmi či tabakom sa zaoberáme nákladnou dopravou a službami ako je napríklad prenájom výčapných zariadení automatov na limonády.

Sme tiež výhradným distribútorom kávy Cagliari a potešíme aj milovníkov vína - máme vlastnú značku - Hurban.

Z našej širokej ponuky si vyberie každý!

  • Ponúkame privátne značky piva Felber a Lord - na rozdiel od väčšiny pív na slovenskom trhu vyrábaných rýchlokvasnou metódou sa tieto pivo vyrábajú tradičnou metódou, ktorá zaručuje znamenitú chuť a kvalitu.
  • Vlastná výroba nealko nápojov - Naše nápoje sú kvalitné, pretože do nichdávame len prírodný kryštálový cukor, nepoužívame žiadne umelé sladidlá, farbivá, fruktózu dokonca ani glukózovo fruktózový sirup.
  • Veľkoobchod - Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá Vás bude zásobovať nápojmi? Sme experti s dlhoročnou tradíciou! Priamo cez náš web sa môžete do veľkoobchodu zaregistrovať a prezrieť si ponuku.
  • Prenájom výčapnej techniky - Osviežte grilovačku s priateľmi výnimočným zážitkov v podobe chutných nápojov priamo zo sudu! Prenájom výčapnej techniky u nás začína od 3 € na deň! (Okrem prenájmu je možné techniku aj odkúpiť a špecializujeme sa aj na sanitáciu tejto techniky.)
  • Postmix - Šikovný výrobník limonády a postmixových sirupov pre výrobu vlastných nápojov. Pomocník je efektívny pretože,  poskytuje maximálne výhodný pomer ceny a kvality nápoja, veľkoodberateľom tento prístroj poskytujeme zadarmo.
Prečo si ako podnikateľ zaobstarať Postmix?
  • Víno Hurban - Víno je kombináciou vysokej kvality surovín a tradičných postupov prelínajúcich sa s modernými technológiami. Výsledkom je široká ponuka lahodných vín vo fľašiach s objemom 0,7 ,alebo 1 liter. Pre prevádzky s vyššou spotrebou vína je ponuka v sudoch s objemom 20 či 50 litrov.

Kde nás môžete navštíviť?

Aj napriek tomu, že "Záhoráci" nás pravdepodobne poznajú primárne zo Šaštína - Stráží svoje stredisko máme aj v Nitre,  v Banskej Bystrici a v Topoľčanoch. Diskontnú predajňu nájdete v Senici na Priemyselnej ulici.

Kontaktujte nás:

M. R. Štefanika 437, Šaštín - Stráže

+421 34 659 21 45

sklad@hurban.sk

Navštívte náš web, kde si okrem ďalších kontaktov môžete prezrieť aj aktuálny leták:

HURBAN trade: veľkoobchod s nápojmi
Zdieľať článok