Prinášame portál, kde nájdete pre svoju svadbu fotografa, kameramana. Objednáte si prekrásny priestor, catering či vínko. Celú svadbu si môžete v našom plánovači aj zorganizovať a zmanažovať.

Kto sme?

Sme mladá, dynamická firma zo Senice, ktorá sa rozhodla v tejto rýchlej dobe využiť technológie praktickým spôsobom. Vieme, že efektivita práce je v súčasnosti viac než žiaduca, a organizácia svadby je častokrát vyčerpávajúca. Preto sme sa rozhodli zriadiť web, na ktorom vybavíte jednoducho všetko!

Okrem neviest však majú u nás miesto aj podnikatelia. Ak podnikáte v oblasti najrôznejších služieb, ktoré sú súčasťou svadieb, a chceli by ste rozšíriť svoje portfólio, pridajte sa k nám! Ponúkame Vám prehľadný kalendár svojej dostupnosti. Môžete si tiež nastaviť oblasť, v ktorej služby poskytujete a tým sa vyhnete zdĺhavému odpisovaniu na správy do vzdialenejších regiónov.

Prečo práve my?

Ak hovoríme, že u nás zariadite všetko potrebné, myslíme tým naozaj všetko! Prostredníctvom online plánovača si na základe dátumu Vašej svadby dokážete vybrať miesto snov, zabezpečiť catering vrátane candybaru či iných pochutín. Objednať si dokážete od spoľahlivého starejšieho po šikovného makeup artistu či kreatívneho fotografa.

Náš web slúži ako efektívna pomôcka pre budúcich mladomanželov, ktorí chcú mať všetky informácie a detaily o svadbe na jednom mieste. Stačí Vám zadať dátum svadby a náš systém Vám vygeneruje dostupné priestory s dôležitými informáciami. Následne si podľa svojich preferencií dokážete nakombinovať aj doplnkové služby. V sekcii dodávateľov sú skutočne najrôznejšie služby, a tak sa Vám nemôže stať, že ste na niečo pri prezeraní zabudli. Celý proces plánovania je omnoho jednoduchší, prehľadnejší a časovo menej náročný.

Čo je viac ako priama komunikácia? Ak sa u nás zaregistrujete, s dodávateľmi a poskytovateľmi služieb môžete pohodlne komunikovať o Vašich ideáloch a predstavách.

Ste "EKO"? Doba sa posúva dopredu a elektronické pozvánky nie sú žiadne tabu. Elektronickú pozvánku vytvoríte jednoducho a hostia Vám účasť potvrdia cez email.  Naše pozvánky sú personalizované a zaručia Vám omnoho viac ako len prehľad hostí. Zaznačiť si môžete ich špecifické požiadavky ako napríklad intolerancie.

Bonusom je, že svoj rozpočet budete mať stále na očiach. Vďaka efektívnemu prehľadu výdavkov sa Vám nestane, že by ste spravili škrt cez budget.

Ste dodávateľom svadobných služieb a chceli by ste ich sprostredkovať ďalej? Držíme vám miesto! Ak už ste prevádzkár, podnikateľ v gastrosektore alebo v službách súvisiach so svadbou, zaregistrujte sa u nás! Pomocou nášho kalendára budete mať prehľad o svojej dostupnosti a môžete si označiť dátumy, ktoré máte obsadené.

Vieme, že ceny služieb sú častokrát individuálne na základe dopytu, a preto cenu do profilu zadávať nemusíte. Dohodnete sa na nej s klientom podľa Vašich predstáv.

Ponúkate viacero služieb? Nie je problém, zaregistrovať si môžete každú zvlášť! S klientami môžete komunikovať priamo a efektívne. Na základe zameranie Vášho podnikania, bude Vaša služba ponúknutá klientovi podľa jeho preferencií.

Zaujali sme Vás? Pre prvých 40 zaregistrovaných dodávateľov poskytujeme marcovú zľavu vo výške 40% .

Ešte stále premýšľate či sa k nám pridať? Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať cez formulár na našom webe: https://bridee.online/kontakt

e - mail: info@bridee.online

Mobil: +421 908 122 333

Bridee.online - svadba za pár klikov.

Zdieľať článok