V zdravom tele zdravý duch, alebo prečo je dôležité mať svoje telo pod kontrolou, a pravidelne ho "kŕmiť" dávkou pohybu. Pri športovej aktivite začína naše telo vyplavovať endorfíny, nazývané aj "hormóny šťastia". Keď chce byť teda človek šťastnejší, mal by sa zamerať na pohyb.

Mestá a obce ponúkajú mnoho možností športového alebo voľnočasového vyžitia. Nie je tomu inak ani v Senici. Dnes sa konkrétne zameriame na Fitness centrum - Malina fitness.

Malina fitness nájdete v Senici na Štefánikovej ulici 709. Za "Malinou" sú vyhradené parkovacie miesta pre zákazníkov fitness centra. Ak by sa Vám stalo že miesta budú obsadené, v okolí je dostatok priestoru na zaparkovanie. Nachádza v peknom prostredí senického parku, a do centra je to tiež na skok. Tréningové multifunkčné centrum Malina vznikla v roku 2017.

Malina ponúka kardio zónu, priestor na kruhové tréningy, vzpieračské pódium a mnoho ďalších možností na plnohodnotný a kvalitný tréning. V letných mesiacoch svoj tréning môžete odcvičiť aj v exteriéri posilňovne, kde je prispôsobená plocha na Vaše tréningy.

Môžeš sa zapojiť do rôznych výziev a súťaží, ktoré sa tu organizujú a vyhrať super ceny. Kategórie sú rozdelené na mužov a ženy, tak ani nežnejšie pohlavie nemusí mať strach, že by sa o výhru snažili márne.

Malina pre svojich zákazníkov na pravidelnej báze organizuje rôzne akcie, ako napríklad: šport drink celý víkend zadarmo, pre každého zákazníka Maliny, ktorý vlastní permanentku - proteínový nápoj za 0,50€ a mnoho ďalších. Aktuálne prebieha zľavová akcia na cenovo výhodnejšiu permanentku.

https://www.facebook.com/people/Malina-fitness-Senica/100063572140244/

Zdieľať článok