V našich regáloch na vás čaká výber tých najlepších chutí z viacerých kútov Slovenka, špeciality od lokálnych vinárov, predajcov a nechýba ponuka vín od susedov z Moravy.

Kvalitné víno je pre nás spojenie remesla, kultúry, tradície a lásky k našej zemi.

Veríme, že si zaslúžite, aby sa na vašom stole objavilo iba kvalitné vínko, ktoré doplnia vybrané slané a sladké pochutinky!

Aké špeciality u nás môžete objaviť?

Víno

V predajni vám ukážeme široký sortiment fľaškového a sudového vína. Sudové vína vám radi načapujeme do fliaš o objeme 1L, 1,5L, 2L, 3L a 5L.

Samozrejme čapujeme aj do vlastných fliaš/demižónov, ktoré si prinesiete.

U nás nenájdete len klasiky, ktoré môžete bežne kúpiť v supermarkete. V ponuke máme špecialitky vinárov alebo dokonca vegánske, ovocné, nízkohistamínové vínka, medovinu, či sezónne špeciality, akou je burčiak. Neviete si vybrať? Radi vám dáme ochutnať.

Naši dodávatelia: Vinárstvo Mrva & Stanko, JM Vinárstvo Doľany, Vinárstvo Pivnica Radošina, Vinárstvo Bartoš, Vinárstvo Krist, Vinpera Radošovce, Vinárstvo Hatala, ...

Ručne vyrábané slané dobroty

Horúce novinky v podobe Chilli omáčok, čerstvé mliečne výrobky z lokálnych fariem vyrobených s láskou, alebo domáce paštéty, ktorých chuť si zamilujete.

Kontaktujte nás a informujte sa o aktuálnej ponuke mliečnych, mäsových či iných práve dostupných špecialít.

Dodávatelia: Čongrády, Lokálna farma MLS z Unína, BOSS CHILLI SOS, ...

Domáce sladké pochúťky

Oriešková, mandľová, s kúskami ovocia, ... Oslaďte si život. Ručne vyrábané čokolády, pochutiny alebo domáce výrobky ako medík na vás taktiež čakajú v našej predajni.

Dodávatelia: LYRA, Mama potrebuje víno, Jankina čokoláda a jedlá tlač, Čokoláda Koller

Domáce sladké pochúťky. Móóóc veľké dobroty.

Darčekové balenia a predmety

Na želanie vám vytvoríme  darčekové koše presne podľa predstáv a chutí. Bude pre milovníka dobrého vína? Alebo plný sladkých a slaných chutí? Či niečo osobné doň pribalíme? Bez problémov.

Ako vám vieme ešte pomôcť?

Plánujete svadbu, oslavu, firemné stretnutie alebo hľadáte vianočný darček pre klientov? Radi Vám načapujeme víno a zabalíme ho s vašou vlastnou etiketou.

Veľmi si vážime našich zákazníkov, preto ponúkame k nákupom vernostné, sezónne a množstevné zľavy.

Určite sa zastavte v predajni v predĺžených otváracích hodinách (v piatok a v sobotu). Alebo si príďte posedieť na terasu a vychutnať si s nami kvalitné víno, hroznový mušt alebo aromatickú kávu.

Vinotéka Berries

Arli Pasáž Senica, Hviezdoslavova 3375/65

https://www.facebook.com/profile.php?id=100077117152664

Zdieľať článok